"Fides obligat fidem"
D.I.P.Service s.r.o.
d e t e k t i v n í   a   b e z p e č n o s t n í   s l u ž b y
Detektivní služby Vymáhání pohledávek Ochrana informací Zabezpečovací technika

NOVINKY

Od 12.11.2014 je společnost D.I.P. Service s.r.o. členem České komory detektivních služeb (ČKDS). Ta představuje profesní sdružení, jehož členy jsou společnosti, firmy a osoby samostatně výdělečně činné, zabývající se službami soukromých detektivů a tzv. nestátním (komerčním) zpravodajstvím. V čem spočívá přínos těchto služeb? Především služby soukromých detektivů a komerčního zpravodajství zajišťují pro klienty "informační výhodu", která pak je předpokladem "konkurenční výhody", tedy podporují konkurence schopnost a ekonomickou efektivnost činností svých klientů.

O nás

Naše společnost Vám nabízí jen to nejkvalitnější v daném oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které realizujeme s využitím nejmodernějších metod.

Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici, naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem tak je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků. Naší prioritou je Vaše spokojenost, samozřejmostí je osobní přístup, vysoká pečlivost a v neposlední řadě naprostá diskrétnost! Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost v oboru. Pro náš vyškolený personál je naprostou prioritou se co nejlépe postarat o nejrychlejší a nejefektivnější možné řešení Vaší zakázky.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
D.I.P. Service s.r.o. © 2014 - 2019

created by trub.cz